Říjen 2008

Pravda alebo Odvaha od Gihiro-chan

19. října 2008 v 19:52 | Simiere-chan |  Moje výsledky v testoch
Ona vie tak super písať... XD

Party u tebe doma. Vse probihalo v klidu az na par hadek a sprostych titulu, kteremi jsme se s Miy nazyvali.
"Pojdme si zahrat pravda nebo odvaha!" navrhla jsem zniceho nic. Vsichni souhlasili. Miy si mezitim odskocila pro neco do kuchyne.
"Takze Simiere, pravda nebo-" prerusil me srdcerevny rev, jak kdyz nekoho vrazdej. Pote ze dveri vypalila Miy. Zbesile machala rukama nad hlavou a rvala cosi ve finstine. Vsichni na ni koukali jak z jara, protoze ji nikdo nerozumel. Ja samozrejme taky, protoze krom nadavek a fraze "Kde je tu bordel?" neumim finsky ani haf. Dobrych 10 minut tam takhle vyrvala az stichla a koukala na me s ocekavanim.
"... Co jsi rikala?" zeptala jsem se po minute hroboveho ticha. Miy zarvala cosi pro zmenu v nemcine a pokracovala v tom jazyku dal. Ted se zdalo, ze ji nekteri i krapet rozumeji. Ja take, protoze v nemcine umim i vic nez jen nadavat a ptat se na to kde je dum prostopasnych.
"Jakej vul?" zarvala jsem nahle.
"Ale houby vul! Mys, ty blbe!" odsekla dotcene Miy.
"Se ti jen neco zdalo!" mavla jsem rukou. Pak jsme se vrhli na hrani.
"Takze Simiere, pravda nebo odvaha?" zeptala jsem se.
"Odvaha!" pronesla jsi statecne. Statecnost te ale opustila pri mem devil smile.
"Musis se pri kazdem cizim slove polibit s Hakem!" rekla jsem chytre. Moc dobre jsem vedela o tve zalibe v cizich jazycich.
"Nani?" zarvala jsi. Ja se usklibla a ty jsi pochopila svou zasadni chybu. Potupne jsi se dostala k Hakovi a polibila ho lehce na rty.
"Tohle bude zajimavy vecer." rekl jemne a mile se na tebe usmala. Cas ubyhal a ty jsi se kazdou chvili musela polibit s Hakem. Uz ti to prislo prirozene a cizi slova jsi pouzivala uz naschval. Byl opet klid, kdyz tu...
"IAAA!!!" ozval se ohlusujici jekot a z kuchyne se vyritila Miy.
"Tam byla mys!" rekla kupodivu nasi reci.
"Pockej! To my chces rict... Ty tu mas opravdu mysi?" vypadlo ze me. Nahle kdosi napodobil piskani mysi. Obe jsme unisono zajecely a skocili si kolem krku. Ten nekdo jsi byla ty a nyni jsi se smichy valela po zemi.
"B-Bakka!" krikla jsem podrazdene.
"Ty se taky bojis mysi!" krikla jsi. Ja si vsimla Shinova pohledu.
"Blbost!" mavla jsem rukou.
"Tak tam jdi!" navrhla jsi. Ja se samozrejme nechtela ztrapnit.
"Dobre! Ale pojd se mnou!" krikla jsem.
"Takze se bojis!" zvolala si.
"Nebojim! A abych ti to dokazala, tak se pojd podivat, jak se nebojim!" pronesla jsem chytre. To uz jsi me ale se slovy "Mazej tam ty kuze lina!" kopla do kuchyne. Chvili bylo ticho a pak se ozvalo pronikave kviceni, za ktere by se ani prase na porazce stydet nemuselo. Pote jsem vystrelila z kuchyne a rvala neco v reci co pripominalo francoustinu, spanelstinu a italstinu dohromady. Snazila jsi se odezirat, protoze jsi se po mich vykricich "Ole!" trochu tem jazykum naucila. Hlavne nadavky.
"Jakej cert? Co to meles?" vykulila jsi oci.
"Na mou dusi! Lezi tam chciplej cert!" prisahala jsem. Sebrala jsi se a sla se mnou do kuchyne. Dosla jsi se mnou az k postave na zemi s rohy na hlave. Nahle to cosi vydalo slabe "Urgh...". Ja vyjekla, popadla panev a s revem "Chcipni, chcipni!" jsem to neco mlatila po hlave.
"Pockej! Vzdyt to je vozralej Kakashi, ty debile!" zarvala Miy a skocila mi na zada. Ja se instinktivne zacala ohanet panvi a strefila jsem te do obliceje. Ty jsi se slozila. Miy me kousala do krku a ja s ni narazela do zdi a snazila se ji setrast. Ona mi pak na hlavu nalila rozpalenej omastek. Ja zarvala a prorazila si mezi lidmi ulicku i s Miy na zadech. Ani jsem se neparala s hledanim dveri a prorazila diru do zdi. S revem jsem se ritila Konohou s tim pijakem na zadech a pomalu mizela v dal.
"Sakra! Nase zed!" krkla jsi a zacla nadavat v latine, rustine, slovenstine, norstine a estonstine. Kazdej jen ziral na tvou slovni zasobu. Jenom Haku se potutelne usmival. Nakonec se radsi vsichni vytratili. Pote jsi konecne zmlkla. To se k tobe ale zezadu nekdo priblizil, objal te kolem pasu a polozil si hlavu na tve rameno.
"Tohle bude vic nez jen polibek..." zaseptal a odtahl te smer loznice. Jak vedel, kde je, vi jen pan Buh.
Druhy den rano jsi me potkala s obvazem na hlava s nohou v sadre. Miy mela rozparanou ruku po cele delce a zhmozdena zada. Byli s nami i Kakashi, jiz strizlivy a Shino, jiz omameny mim "jizanskym sarmem". Kde na takovou blbost prisel, netusim. Vyklopila jsi nam sve zazitky z noci. Ja nahle zrudla, protoze jsi vypravela i detaily, Miy nechapala o co jde (Opozdilec no... Za tohle me zabije...), Kwaki zrovna vyspaval a Shino si co chvili odkaslal. Pak jsme se rozesli a mohla by jsi prisahat, ze Shino mumlal cosi o "dohaneni nekterych pokrocilejsich" a ze Kwaki rikal cosi o "nacvicovani zalidnovani do budoucna". Radsi jsi rychle vypustila z hlavy co se bude dit, protoze za tebou prisel Haku a slibil, ze s tebou uz nazvdy zustane. Ach ta laska...

28.Design

7. října 2008 v 19:45 | Simiere-chan |  Designy Blogu
Asi ste si už stihli v šimnúť nového Layu. Tento prekrásny a príjemný vzhľad mám od Ichi-neechan-star xD Moc sa mi lúbi xD A je s KAnamem! (moja hm 3.? láska XD)

Náhľad:
7 minutes in the heaven

6. října 2008 v 19:50 | Simiere-chan |  Moje výsledky v testoch
Tak toto je 7 minút v nebi od Gihiro-chan. Je to uuuplne uuužastné- arigtó gihiro :)

Party u tebe doma. Byl docela klid, jen...
"Yo, I'll tell you what I want, what I really really want!" zazpívala jsem.
" So tell me what you want, what you really really want!" přidala se Miy. Našly jsme totiž na půdě karaoke a tak jsme zkoušely, jak umíme zpívat. No... Nebylo to nejhorší, dokonce se dalo říct, že nám to šlo. Nakonec jsi se k nám přidala i ty a zbytek nás povzbuzoval.
" What do you think about that, now you know how I feel!" zpívala jsi. A tak jsme zpívaly, dokud se nepříbližil konec.
"If you wanna be my lover!" skončily jsme a zaujaly finální pozu. Já jsem stála uprostřed, Miy napravo a ty nalevo. Miy natáhla pravou ruku do prava, ty levou ruku do leva a já pravou ruku před sebe.
"Dobře vyyy!!!" zařval Naruto a všichni nám začly tleskat.
"Jsme machřiii!!!" křikla jsema odhodila mikrofon, kterým jsem sejmula Sasukáče do hlavy.
"Hups..." uklouzlo mi. Rychle jsem k němu doběhla, sebrala předmět doličný- mikrofon a protože byl v bezvědomí, zdrhla jsem na své místo.
"Jsi slavná a ještě zabiješ Sasukeho. Co víc si přát, co?" zašklebila jsi se na mě.
"Taky si tak říkám." zazubila jsem se.
"Nejdem si zahrát 7 minut v nebi?" skočila mi zezadu kolem krku Miyu.
"Jasně!" křikla jsem. Holky si povybíraly barvy (Já vyjímečně stříbrnou, Miyu růžovou a ty zlatou).
"Kdo tahá první?" křikla Miy. Já nahodila výraz číslo 3- devil smile a podívala se na tebe.
"A sakra..." ujelo ti a vystrašeně se na mě podívala.
"Haku!" houkla jsem pak. Haku se vynořil ze stínů a zalovil v klobouku.
"Zlatá!" pronesl.
"NEEE!!!" zařvala jsi a zbledla.
"Chachaaa!!!" křikla jsem naoplátku.
"Kiš kiš, kiš kiš!" začla ti Miy strouhat mrkvičku.
"Urusai, bakka!" křikla jsi na Miy a hodila po ní skleničku, která ale sejmula Kwakiho.
"Hups..." šeptla jsi, pak jsi se otočila a plnou parou vrazila do přístěnku. Haku tě následoval a zavřel dveře. Posadila jsi se a po chvíli jsi vedle sebe cítila Hakovu přítomnost.
"Simiere-chan?" ozval se po chvíli.
"Hai?" podívala jsi se na něj.
"Smím tě políbit?" na jeho tváři se objevil světlý ruměnec. Chvíli jsi na něj jen tak koukala.
"Samozřejmě." řekla jsi nakonec. On se nahnul a lehce tě políbil. Už se chtěl odtáhnout, ale ty jsi si ho přitáhla zpátky a polibek prohloubila. Pak jsi se odtáhla.
"Wow..." pronesla jsi a on se usmál. Chtěli jste se znova políbit, když tu...
"SASUKE-KUUUN!!!" ozvaly se jednohlasně Sakura a Ino.
"Si to stejnak zasloužil!" zaslechli jste můj hlas. Chvíli bylo ticho.
"Ty jsi ublížila Sasukemu!" ozval a se nebezpečně Sakura.
"A kurwa!" ozvala jsem se znova. Hned poté se začaly ozývat rány.
"Gihirooo!!! Jdu ti na pomoooc!!!" ozvala se Miy a další rány. Oba jste vstali a vyšli ven. To jste viděli, vám vyrazilo dech. Já jsem se rvala s Ino a právě jsem ji vyrazila zub. Miy zrovinka šlapala po Sakuře.
"Já tě žabiju!!!" zašišlala bezzubá Ino a vrhla se po mě kuchyňským nožem, kterej vzala Bůh ví kde.
"Kruci! Miyu!!! Ústup!!!" zařvala jsem.
"Prosim?" koukla se na ta vyjeveně a slezla ze Sakury.
"Zdrheeej!!!" zařvala jsem prostě a vrhla se ke dveřím. Chtěla protestovat, ale to už Sakura po ní máchla sekáčkem.
"Za nimaaa!!!" zavelela Ino s nožem v jedné a paličkou na maso v druhé ruce. Sakura se ďábelsky zasmála a zatarasila mně s Miyu unikovou cestu, při čemž zběsile kolem sebe mávala sekáčkem a pánvičkou.
"Budou masné hody!" křikla Ino.
"Na půduuu!!!" zaječela jsem a proletěla jedinou možnou cestou- dveřma ke schodišti na půdu. Miy mě následovala. Ino se Sakurou se vrhly za náma.
"Eh... Odtamtud se dolů nedostanou, leda..." začla jsi, ale přerušil tě křik "Neboj se! Kočky dopadnou vždy na všechny...", poté jekot a hned poté se ozval konec věty "... Zuby. Co ty jsi to za kočku? Kurwaaa!!! Už jsou tu i se sekáčkem a novou posilou- kosou!" a hned poté další jekot a další, tentokrát tlumená rána.
"Miy, zvedej se! Není čas na sbírání zubů!" zařvala jsem.
"A nohu si sebrat můžu?" opáčila mi Miy. To už ale všichni stáli u oken a koukali na ten tijátr. Náhle se těsně vedle mě zabodl nůž.
"Miyu!!! Zdrheeej!!!" zaječela jsem, otočila se na podpatku a rozběhla se směr brána Konohy.
"Jsem za tebooou!!!" zařvala Miy.
"Počkejteee!!! Kam běžíteee???" zařvala jsi za náma.
"Emigrujemeee!!!" zařvala jsem zpět.
"Jdou po nás masoví vraziii!!!" dodala Miy, ale to už jsme zmizely v dálce spolu s bestiema, co po nás šli. Poté se radši všichni odebrali domů, bohužel i Haku.

Měsíc nikdo ani o mě, ani o Miy nedostal žádnou zprávu a tak jsme byly považovány za mrtvé. Nakonec jsme se vrátily živé a dokonce už i zdravé. To bylo slávy! Ino a Sakuře jsme se ale velkým obloukem vyhly. A kupodivu s námi přišel i Haku, což tě naštvalo a celej týden jsi se ani s náma dvěma, ani s Hakem nebavila. Nakonec jsme ti vysvětlily, že se o nás Haku celou tu dobu staral a díky němu jsme naživu. On s tím souhlasil a na důkaz lásky ti podal krásnou růži a políbil tě. A tak jste zůstali spolu. Nikdy ale nikdo z Konohy nezapomene na noc, kdy byla proceděna krev.

Život dvoch Kunoichi- Part 4

5. října 2008 v 12:47 | Simiere-chan |  Život dvoch Kunoichi
Ako vždy hrubým píšem ja a normálny Satomi. Je to pod perexom XD

Mňa už názvy nenapadajú...

4. října 2008 v 19:27 | Simiere-chan |  Moje Blabotaninky^^

Ahojte...
Ako sa máte? Ja celkom priemerne ale viete si predstaviť čo ma trápi takžeto tu nejdem rozpisovať... zatiaľ


Tak vám tu aspom porozprávam o včerajšku a o dnešku keď už nič XD Tak včera bol ako tak good deň. V škole sme sa ani moc neučili - a keď sme mali suplovanú Nečinu tak sme išli do 2. skupiny (ja, Lucka Betka sme šli) lebo oni sa stále sťažujú na svoju angličtinárku. Až na to ž si vôbec nevšimla že nepatríme do tej skupiny nebolaaž taká zlá. Podla mňa bola celkom dobrá tak neviem na čo sa sťažujú. A keď sme v polke hodiny odchádzali všetci sa smiali na našom ,, slávnom,, odchode. Betka v polke zahlásila že: Prepáčte ale my nepatríme do tejto skupiny a jaksik sme sa tu zabudli." Vtedy celá trieda vybuchla smiechom a my sme odpochodovali z triedy xD Potom som mala teóriu a s Natáliou sme mali stále výbuchu smiechu jak už býva u nás dvoch zvykom. Už sa Grežďová trochu hnevala :( Ale my sme sa stále smiali jak blbé :D :D

A dnes som bola vonku s Kirou. Našim cielom bolo zistiť meno ,,blondáčika,, (chalana kt. sa Kira páči) a tak sme so zelenými papierikmi asi s 20 menami behali od brány k bráne (kedže viem do ktorej triedy chodí - mala som zoznam žiakova a vydela som kde vystupuje nebolo toho AŽ tak veľa. Ale bolo toho dosť XD) Keď sme ako blbé obehli zopár brán tak ma napadlo že sapozrieme do zlatých stránok. A pomohlo XD Vieme že sa volá Timotej (timo) a Kira má jeo číslo na pevnú... Pokročili sme no nie? :D Ale škoda že sa mu bojí zavolať

Inak boli sme u Kiry a keď som išla domov na zastávke do mňa hodil jednen chalan loptu a potom sa na mňa celú cestu- až kým nevystúpil pozeral a usmieval XD Škoda že vystúpil :D No a keď som prestupovala tak si ma zastavil zase nejaký chalan a pýtal sa ma kde je Billa a potom mi začal kecať niečo o kaviarni a tak- celkom zlatý bol XD Aj on sa potom na mňa stále usmieval XD Oni dvaja boli také malé rozptýlenie od Peťka... a ktorého sále myslím

Nj to je asi všetko čo za mňa vytiehnete

Pac a pusu
Papa